ברוכים הבאים לבורסה לניירות ערך
איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה

האמור לעיל מוגש כשירות לציבור והיא מיועד לשימוש אישי ולהעשרה כללית בלבד ואין לעשות בו שימוש מסחרי או אחר כלשהו. אין לראות במידע האמור לעיל או בכל חלק ממנו משום עצה, הדרכה, ייעוץ, חוות- דעת או המלצה לנהוג בדרך זו או אחרת, לרבות בכל הקשור לקבלת החלטות בתחום ההשקעות או משום מצג או התחייבות של הבורסה ו/או החברות בקבוצת הבורסה (ביחד להלן- "הבורסה") והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי המתבסס על צרכיו ונתוניו של כל אדם. הבורסה, עובדיה וכל מי שפועל בשמה או מטעמה אינה מתחייבת לשלמות של המידע לעדכניותו או להתאמתו לצורך מסוים זה או אחרת והיא אינה אחראית לכל ליקוי, טעות, שגיאה, השמטה או אי דיוק שנפלו במידע מכל סיבה שהיא. המסקנות והדעות המובאות לעיל נכתבו על ידי עובדי ומנהלי הבורסה הן בבחינת הבעת דעה בלבד והן אינן מחייבות את הבורסה. הבורסה רשאית, על פי שיקול דעתה, לשלב בבלוג דבר פרסומת ותוכן שיווקי. כל הזכויות שמורות לבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ.
הבורסה היא מקום מפגש

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה

27 בפברואר 2020

הבורסה היא מקום מפגש. זוהי הזירה המרכזית בשוק ההון הישראלי בה נפגשים, בכל רגע נתון, חברות, משקיעים וכמובן – ציבור רחב. אנחנו מאמינים שהזירה הזו חייבת להיות נגישה, שקופה ופתוחה לציבור. וזו הסיבה שאנחנו כאן – בבלוג של הבורסה לניירות ערך.

בשנים האחרונות אנו משקיעים מאמץ רב בשיתוף הידע הרב הנצבר בבורסה ובהנגשתו לקהלים שונים במגוון אמצעים. הנגשת המידע היא חלק מהותי במהלך האסטרטגי להגברת החשיפה של הבורסה לציבור הישראלי ולהרחבת הפעילות בה מצד כל השחקנים – גדולים וקטנים כאחד. זהו עוד צעד חשוב והכרחי בתוכנית כוללת לשינוי פני הבורסה ולחיזוק מעמדה כיחידה עסקית תחרותית ומתקדמת, המשחקת תפקיד מרכזי במנוע הצמיחה של הכלכלה הישראלית.

לבורסה לניירות ערך תפקיד ומעמד ייחודי כגוף המאפשר את פעילות שוק ההון. המידע הוא רחב, אובייקטיבי ומבוסס נתונים שאין לאף גוף אחד בישראל ועל כן אנו רואים חשיבות מיוחדת בשיתופו. הבלוג שלפניכם פונה לקהל הסוחרים, המשקיעים והמתעניינים בשוק ההון במטרה לספק לכם מידע מקצועי, מהימן ומעודכן, ולחשוף אתכם למתרחש בבורסה. כאן ניצור שיח פתוח עם כל השחקנים הרלוונטיים, ונספק לכם מקור מידע שניתן לסמוך עליו, לצד אפשרות לשאול שאלות, להעלות סוגיות ולדון בכל ההיבטים הרלוונטיים למסחר והשקעה בבורסה.

נשאף לכתוב על נושאים שמעניינים אותנו ואתכם, על מגמות מרכזיות בארץ ובעולם ולעדכן אתכם על חידושים בפעילות הבורסה.

ומעל הכל – הבלוג שלפניכם הוא אמצעי נוסף ליצירת קשר איתנו, לדיאלוג ולחשיבה משותפת ופורה.

קריאה נעימה!

צילום איתי בן זאב: קובי קנטור ז"ל

מה דעתך?

מעניין
לא מעניין
סופר מעניין